battlefield1 tr

Kendini tutamayıp iyice uzak geleceğe giden Call of Duty’den sonra Battlefield’ın daha önce hiç görmediğimiz kadar geçmişe gideceğini öğrendik. Tabii öğrendiklerimiz bununla sınırlı kalmadı.

Defalarca kez izleyebileceğimiz harika bir videoyla duyurulan Battlefield 1 ile ilgili bizleri sevindiren bir gelişme ortaya çıktı. Türk milleti için ayrı bir öneme sahip olan I. Dünya Savaşı’nda geçecek Battlefield 1 dilimizi de destekleyecek.

Oyunun Origin sayfasındaki detaylara bakıldığında Battlefield 1’in Türkçe dil desteğiyle geleceğini görebiliyoruz. Aynı zamanda Electronic Arts Türkiye’nin yüklediği, aşağıdan izleyebileceğiniz videonun sonunda Türkçe desteği de onaylanıyor. Fakat görünüşe göre dublaj yerine metin bazlı bir çeviri olacak.

Bu güzel gelişmenin yanında oyunun bir an önce oynamak isteyen kişilere de bir haber verelim. Çıkış tarihi 21 Ekim olan oyunun Battlefield 1: Early Enlister Deluxe Edition sürümünü alırsanız oyuna üç gün önce, 18 Ekim’de kavuşabileceksiniz. Aynı zamanda Battlefield 1’in hangi sürümünü ön siparişle alırsanız alın çıkıştan sonra gelecek ücretsiz haritalara bir hafta önceden ulaşabileceksiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı